Startovní listina

A0 - 3 ROKY

Kluci

  1. Klimíček Marek
  2. Matoušek Oliver
  3. Němec Teodor
  4. Petruška Tobiáš
  5. Stanovský Viktor
  6. Trávník Václav

Holky

  1. Harazimová Anežka
  2. Havlíková Anežka
Počet závodníků v kategorii: 8

B4 - 5 LET

Kluci

  1. Beneš Matyáš
  2. Harazim Amos
  3. Havlík Mireček
  4. Christoph Sebastián
  5. Jendrulek Jakub
  6. Krištůfek Jan
  7. Malátek Mikuláš
  8. Matoušek Viktor
  9. Novák Martin
  10. Riedel Alex
  11. Trávník Jakub
  12. Wnetrzak Jiří

Holky

  1. Beilner Amálie
  2. Janečková Kateřina
  3. Josieková Veronika
  4. Krayzlová Zara
  5. Němcová Viktorie
  6. Petrušková Eliška
  7. Rokoszová Rozálie
  8. Vansova Mariana
  9. Watzlík Timea
  10. Žédková Karla
Počet závodníků v kategorii: 22

C6 - 7 LET

Kluci

  1. Beneš Vojtěch
  2. Červenka Filip
  3. Fajkoš Jan
  4. Harazim Eliáš
  5. Havlík Adámek
  6. Josiek Jakub
  7. Krištůfek Michael
  8. Malátek Eliáš
  9. Rezek Matyáš
  10. Stanovský Richard
  11. Türke Dan
  12. Vansa Jason
  13. Vonšík Jonáš
  14. Watzlík Theodor

Holky

  1. Mrázková Evelína
  2. Pekárková Tina
Počet závodníků v kategorii: 16

D8 - 9 LET

Kluci

  1. Hudecová Aneta
  2. Košťál Adam
  3. Návrat Michal

Holky

  1. Dvorská Zuzana
  2. Havlíková Nelinka
  3. Vansova Berenika
Počet závodníků v kategorii: 6

E10 - 11 LET

Kluci

  1. Fajkoš Jakub
  2. Christoph Maxmilián
  3. Klega Dominik
  4. Pácl Ondřej
  5. Poledník Jan
  6. Poledník Petr
  7. Türke Jan
  8. Vitek Daniel

Holky

  1. Fanfrlová Hana
  2. Havlíková Natálka
  3. Kaňakova Marie
  4. Košťálová Adéla
  5. Kuncová Adéla
  6. Návratová Linda
  7. Reková Tereza
  8. Slavická Barbora
  9. Slavická Markéta
  10. Vansova Anezka
Počet závodníků v kategorii: 18

F12 - 13 LET

Kluci

  1. Dvorský Jiří
  2. Hudec Adrian
  3. Kunz Tadeáš
  4. Procházka Martin
  5. Slavický Ondřej

Holky

    Počet závodníků v kategorii: 5

    G14 - 16 LET

    Kluci

    1. Janečka Daniel
    2. Kunc Matěj
    3. Rek Matyáš
    4. Trmal Samuel

    Holky

    1. Horáčková Karolína
    2. Hrabcová Anna
    Počet závodníků v kategorii: 6

    H17+ LET

    Muži

    1. Josiek Jaromír
    2. Kunz Tomáš
    3. Morcinek Lukáš
    4. Návrat Lumír
    5. Poledník Jan

    Ženy

    1. Horáčková Vladimíra
    2. Jurečková Bohumila
    3. Sokolovská Jana
    Počet závodníků v kategorii: 8